KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396511
nr 1539 6511
Stig Södersten
(1906-1979), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, vid flygeln. Olja på pannå, 20x24, yttermått inklusive ram. 25,5x29,5 cm
Stig Södersten, svensk bildkonstnär född 1906, död 1979.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:41:19
100 kr
150 kr
200 kr
Stig Södersten
Läs mer om Stig Södersten